Call of Duty: Black Ops 6 İlk Günden Xbox Game Pass’e Gelebilir

Neredeyse bir ay süren tanıtımların ardından Microsoft ve Activision, bugünün ilerleyen saatlerinde sonraki Call of Duty oyunu için büyük bir tanıtım yapmaya hazırlanıyor. Yeni gelecek olan Black Ops oyunu, Ekim 2023’te Activision Blizzard’ı satın almasının ardından Microsoft çatısı altında piyasaya sürülecek ilk Call of Duty oyunu olacak.

Microsoft’un diğer birinci parti oyunları gibi Black Ops 6’yı da ilk günden Xbox Game Pass abonelerine sunup sunmayacağı bir merak konusuydu. Ancak bugün gelen sızıntılara göre oyun ilk lansman gününden itibaren Game Pass hizmetinde yer alabilir.

Bugün gelen bir habere göre, Android ve iPhone cihazlarındaki resmi Xbox Game Pass uygulaması, lansman gününde gelmesi gereken belirli bir bildirimi erken gönderdi.

Yakın zamanda gelecek fragmanın sonunda oyunun Xbox’a geleceğiyle ilgili bir haber görebiliriz.

Microsoft’un bu yılın Call of Duty’sini Xbox Game Pass’e getirmeyi planladığına dair haberler Mayıs ayında ortaya çıkmaya başlamıştı. Şimdi ise şirket, Black Ops 6’nın bugün yayınlanan ilk fragmanının ardından, Haziran ayında oyun için özel bir gösteri düzenlemeyi planlıyor.

Planlanan bu tanıtım 9 Haziran Pazar günü Microsoft’un Xbox Games Showcase etkinliğinden hemen sonra yayınlanacak. Yeni oyunla alakalı diğer gelişmelerin de yakın zaman da gelmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir